Atlasīt pasākumus
No
Līdz
 

Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
» Pasākumi Cēsīs

Datums no 2017-08-08
Laiks no 18:00
Datums līdz 2017-08-08
Laiks līdz
Nosaukums Utopijas un distopijas virtuvē
Vieta Ruckas mākslas rezidenču centrs Piebalgas ielā 19
Cena

Programā: lekcija “Utopijas un distopijas virtuvē”, ēdienu performance, kuras ietvaros - viltotie ēdieni, nākotnes junk-food, tehnoloģiskās uzkodas un kosmosa ēdieni.

“Antropocēnā laikmeta pavārgrāmata: ēdieni izdzīvošanai nākotnē” ir pētniecisks interdisciplinārās mākslas projekts, kas izskata alternatīvās ēdiena ieguves iespējas nākotnē. Kā pabarosim mūsu planētu, kad iedzīvotāju skaits gadsimta vidū sasniegs 9 miljardus? Ir pienācis laiks, kurā mēs vairs nevaram paļauties uz mātes Zemes resursiem. Projekts pēta visinovatīvākās un spekulatīvākās idejas par jauniem pārtikas iegūšanas veidiem, izmeklējot mākslas, dizaina, zinātnes un tehnoloģiju nozari. Projekta mērķis ir izsvērt mūsu pašreizējās ēšanas tradīcijas un ieradumus, izmeklēt sabiedrībā pastāvošus, ar nākotnes ēdieniem saistītos tabu, kā arī izgudrot un piedāvāt jaunas receptes izdzīvošanai tumšajās nākotnes ekoloģiskajās katastrofās.

Caur organizētiem publiskiem ēdienu eksperimentiem, lekcijām un diskusiju vakariem meklēsim jautājumus un atbildes par to kā mainīsies ēšanas tradīcijas nākotnē gan vietējā līmenī, gan globālā skatījumā. Projekta kulminācija būs Antropocēnā laikmeta dzīres Cēsu ordeņpils parkā, kura laikā apmeklētāji būs aicināti piedalīties pasaulē pēdējā pūķa cepšanā un ēšanā.

Projekta norises vieta: Cēsis
Pasākumu norises periods: 12/07/2017 - 17/08/2017
Mājaslapa: www.anthropocenecookbook.com
FB: www.facebook.com/anthropocene.cookbook
AtpakaļPrintēt