Atlasīt pasākumus
No
Līdz
 

Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
» Pasākumi Cēsīs

Datums no 2017-07-29
Laiks no 20:00
Datums līdz 2017-07-29
Laiks līdz
Nosaukums Baleta vakars “Alekseja Avečkina zvaigzne”. CMF 2017
Vieta Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12
Cena
2017.g.vasarā apritēs 4 gadi,kopš mūžībā devies viens no visu laiku visspilgtākajiem Latvijas baleta solistiem Aleksejs Avečkins. Atmiņas par viņa izcilo mākslu turpina dzīvot un iedvesmot mūsu šodienu. Arī Cēsu Mākslas festivāla vēsturē Aleksejs Avečkins ar savu talantīgo un vērienīgo modernā baleta dejotàja priekšnesumu atstājis neaizmirstamu iespaidu.

Alekseja mākslā vienlīdz spēcīgi izpaudās gan viņa izcilā klasiskā baleta skola,gan visnegaidītākie un pārdrošākie jaunu ceļu meklējumi.

Tādēļ,-atceroties Alekseju,-esam nolēmuši veltīt viņam baleta Galá koncertu Cēsu koncertzālē,kurā piedalītos gan Latvijas baleta zvaigznes-Alekseja draugi un tuvi kolēģi, gan viesi no ārzemju baleta trupām, ar kurām bija saistīta Alekseja radošā dzīve. Šajā koncertā neizpaliks arī sveiciens no Alekseja dzimtās Baltkrievijas, bet koncerta māksliniecisko vadību esam lūguši uzņemties Varšavas un Viļņas operteātru baletu mākslinieciskajam vadītājam, izcilajam poļu horeogrāfam Kšištofam Pastoram, kura veidotajos baletos Aleksejs Avečkins daudzkārt dejojis.
AtpakaļPrintēt