Atlasīt pasākumus
No
Līdz
 

Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
» Pasākumi Cēsīs

Datums no 2017-09-01
Laiks no 13:00
Datums līdz 2017-09-01
Laiks līdz
Nosaukums Jauniešu dienai 15 gadu jubileja!
Vieta Pils parks
Cena
Jauniešu dome šogad svin 15 gadu jubileju un arī Jauniešu diena šogad tiek organizēta jau piecpadsmito reizi. Kā jau jubilejai pienākas, tai jābūt svinīgai un īpašai, un par to Jauniešu dome ir parūpējusies – pārsteigumu netrūks!

Gaidīsim ģimenes un bērnus uz jauku kopā būšanu 1.septembrī plkst.13:00-16:00 Pils parkā. Mūs priecēs Mārtiņa burbuļu šovs, Suņu skolas priekšnesumi, Cēsu Bērnu un jauniešu centra organizēts koncerts un Cēsu organizāciju sagatavotas radošas un kustīgas aktivitātes. Būs arī ciemiņi no Rīgas.

Jauniešu dienas vakara daļā, uz kuru aicināti visi jaunieši un sirdī jaunie, plkst.18:00-23:00 uzstāsies Latvijā zināmi mūziķi un būs daudz pārsteigumu un jaunumu. Viens no jaunumiem Jauniešu dienas jubilejas gadā ir Svētku zona, kurā darbosies telts “Iedvesmo”. Teltī satiksies Latvijā zināmākās youtube zvaigznes, kā arī tādas iedvesmojošas personības kā Gundega Skudriņa un Baiba Prindule.

Jauniešu diena tiek organizēta projekta “Cēsnieka grāmatzīme” IZM Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam ietvaros. Programmas mērķis ir atbalstīt un nodrošināt jaunatnes politikas attīstību pašvaldībās, atbalstīt jaunatnes politikas īstenošanu vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem.

Projekta ietvaros Jauniešu mājas jaunieši aprobē brīvprātīgā darba organizēšanas sistēmu. Projekta mērķis ir attīstīt darbu ar jaunatni Cēsu novadā.

Projekta ietvaros tiek izstrādāta un ieviesta brīvprātīgā darba sistēma, kurā tiek uzskaitītas nostrādātās darba stundas, par kurām jaunietis reizi gadā saņem pašvaldības apstiprinātu apliecinājumu par gūto pieredzi. Jauniešu mājā šobrīd ir aptuveni 40 brīvprātīgie jaunieši, kuri darbojas dažādos novada pasākumos, palīdz tos organizēt un galvenā uzmanība un akcents šobrīd ir uz Jauniešu dienu. Projekta ietvaros 15 jaunieši ir izveidojuši darba grupu un veiks brīvprātīgā darba izpēti, piesaistot jaunatnes darbā iesaistītos pašvaldības speciālistus, kā arī vismaz 25 jaunieši izies praktisko treniņu projekta ietvaros, lai būtu iespējams pārbaudīt un ieviest darbībā stundu uzskaites sistēmu, mācīšanās mērķu apzināšanu un iedzīvināt kā tradīciju brīvprātīgo jauniešu apbalvošanas pasākumu. Speciālistu darba grupa strādās pie esošā brīvprātīgā darba izvērtēšanas un jaunas sistēmas izstrādes. Projekta rezultātā tiks uzlabots un attīstīts jauniešu brīvprātīgais darbs Cēsu novadā, izveidojot sadarbības modeli starp jaunieti un organizācijām.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.
AtpakaļPrintēt