Atlasīt pasākumus
No
Līdz
 

Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
» Pasākumi Cēsīs

Datums no 2017-07-08
Laiks no 20:00
Datums līdz 2017-07-08
Laiks līdz
Nosaukums Imantdienas 2017
Vieta Pils parks
Cena
Šogad Imantdienās – pirmatskaņojumi, dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem un “Menuets”!

Gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki “Imantdienas” šogad Cēsu Pils parka estrādē notiks 8. jūlijā, ierasti trisdaļīgā koncertā pulcējot gan tradicionālos Imanta Kalniņa mūzikas izpildītājus, gan piedāvājot jaunu un nebijušus skatījumu uz komponista Imanta Kalniņa daiļradi.

Koncerta pirmajā daļā tradicionāli uzstāsies grupa “Turaidas Roze”, solisti Olga Rajecka un Uģis Roze. Programmu galvenokārt veidos pirmatskaņojumi – pavisam nesen tapušas pilnīgi jaunas Imanta Kalniņa dziesmas ar Māras Zālītes un Broņislavas Martuževas vārdiem.

Imantdienu koncerta otrā daļa solās būs pārsteidzoša, tā aizritēs dzejnieka Imanta Ziedoņa zīmē, atskaņojot daudzas pazīstamas Imanta Kalniņa dziesmas ar šī autora vārdiem vēl nedzirdētā izpildījumā, jo programmu veido Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”.

Šajā koncerta daļā uz skatuves kāps gan koris, gan solisti Renārs Kaupers, Jānis Holšteins – Upmanis, Māra Upmane – Holšteina un citi izpildītāji.  Plašajam mūziķu pulkam piebiedrosies arī Marts Kristiāns Kalniņš un Kārlis Auzāns no grupas “Autobuss debesīs”.

Koncerta noslēdzošajā daļā pēc ilgākas pauzes uz Imantdienu skatuves atgriezīsies grupa “Menuets”, izpildot klausītāju iemīļotākās un visiem labi zināmās Imanta Kalniņa dziesmas no savas kolektīva repertuāra.

Koncerta noslēgumā kopā ar “Menuetu” sagaidāma arī neiztrūkstošā sadziedāšanās ar publiku.

Imantdienu koncerts Cēsu Pils parka estrādē 8.jūlijā sāksies plkst.20.00. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un interneta lapā www.bilesuparadize.lv.
AtpakaļPrintēt