Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
Atsauksmes
» Cēsu muzejs » Izstādes

IZSTĀDES

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs savā izstāžu darbībā atspoguļo tēmas, kas saistītas ar muzeja kultūrvēsturisko objektu – Cēsu viduslaiku pils un Jaunās pils vēsturi, ar pilsētas un novada vēsturē un šodienā nozīmīgu notikumu aktualizēšanu, kā arī novada kultūras un sabiedrisko darbinieku devuma atspoguļošanu. Par tradīciju jau kļuvušas tematiskas izstādes „Cēsnieki Latvijas valstij”. Muzejs organizē izstādes arī sadarbībā ar citiem muzejiem, arhīviem un ārvalstu partneriem. Kvalitatīvu mākslas izstāžu darbību gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā nodrošina Izstāžu nams.

Pēc Jaunās pils restaurācijas muzeja izstāžu darbam kalpo divas izstāžu zāles. Mākslas izstāžu iekārtošanai kalpo četras izstāžu zāles Izstāžu nama divos stāvos.

 Bēniņu izstāžu zāle


Speciāli aprīkota Bēniņu izstāžu zāle pils 4. stāvā gan apjomīgu tematisko un interaktīvo izstāžu veidošanai, gan stājglezniecības un dekoratīvi lietišķās mākslas izstāžu iekārtošanai.


 Konferenču zāle


Konferenču zāle
pils 3. stāvā, kurā konferences vai semināra organizēšanas laikā piedāvājam aplūkot arī vēstures, mākslas vai foto izstādi.

 Izstāžu nams


Izstāžu nams
, kurš iekārtots vēsturiskajā pilsmuižas ēkā stallī-ratnīcā, ir lieliski piemērots dažādu mākslas izstāžu iekārtošanai.


Printēt