Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
Atsauksmes
» Drauga karte


Cēsu Drauga karte- patīkams draudzības sākums gada garumā!

 Drauga karte – tā ir lieta, kurai jābūt ikviena kultūras un mākslas baudītāja maciņā, ceļotāja rokassomā un cēsnieka kabatā! Kartes piedāvājums, padarīs dzīvošanu vai viesošanos Cēsu novadā tīkamāku, ērtāku un pieejamāku.
 
Iegādājoties Drauga karti, tās īpašnieks saņems dažādas atlaides no 10% līdz pat 50% un īpašos piedāvājumus Cēsu pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, auto nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem un naktsmītnēm.
 
Ja vēlies atpūsties Cēsīs, izbaudīt pilsētas dzīvesstilu un reizē ietaupīt, tad esi laipni aicināts kļūt par Cēsu draugu! Karte ir derīga vienu gadu, bet īpašo piedāvājumu skaits kartes īpašniekiem papildinās katru mēnesi.
 

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI Cēsu Drauga akartes īpašniekiem!

„Drauga kartes” var iegādāties:

Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9, Cēsis), aizpildot pieteikuma anketu un iemaksājot pirmajā reizē kartes maksu EUR 5,70, bet atkārtoti EUR 4,30,

- Nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu info@cesis.lv, samaksājot ar pārskaitījumu kartes maksu un pasta pakalpojumu izmaksas un saņemt karti kopā ar kartes pasi pa pastu.

Papildus informācija pa tālr.64121815; mob.28318318 vai e-pastu: info@cesis.lv

Pieteikuma anketa lejupielādei ŠEIT.

Sadarbības partneru piedāvājums ŠEIT.Printēt