Pašvaldības aģentūra
"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"

Baznīcas laukums 1, Cēsis
Latvija LV-4100
Tel. +371 64121772, +371 28307186
cesis@cesis.lv


Follow us
Atsauksmes
» Kultūras centrs » Amatiermākslas kolektīvi » Bērnu popgrupa "Hey"


Bērnu popgrupa "Hey"Moto:
Esam mazi,
Esam lieli
Patīk dziedāt mums.
Gribat dzirdēt?
Gribat redzēt?
Sauciet mūs pie Jums!

       Par popgrupas „Hey” dibināšanas gadu tiek uzskatīts bērnu grupas pirmais Ziemassvētku koncerts 1995. gadā. Popgrupas mākslinieciskā vadītāja -  Ina Aizgale.
"HEY” bērni priecē klausītājus svinīgos pasākumos, svētkos, mājās un vērienīgos dziesmu konkursos un festivālos visā Vidzemē un Latvijā. Šobrīd popgrupā darbojas 3 sastāvi. Divos sastāvos dzied 5 gadus veci bērni un vienā sastāvā - bērni no 10 līdz 12 gadiem. Kopā – 30 dziedātāji.
       Grupas sasniegumi ir novērtēti arī vietējā mērogā, jo katru gadu, piedaloties Cēsu novada popgrupu konkursā “Dziesmu spārni”, popgrupas dziedātāji ieguvuši godalgotas vietas. Paralēli koncertēšanai Latvijas dažādu novadu festivālos, neizpaliek arī dalība starptautiskajos konkursos.
Popgrupas repertuārs tiek veidots atbilstoši tematikai, vai vadoties pēc konkursu, festivālu nolikumiem. Grupas īpašais piedāvājums ir vadītājas Inas Aizgales komponētās un aranžētās dziesmas.
2016. gada 7. novembrī Vidzemes koncertzālē notika popgrupas 20 gadu jubilejas koncerts, kuram par godu tika ierakstīts un prezentēts pirmais skolotājas Inas Aizgales komponēto dziesmu CD ”Dziedam kopā”.
     Dziedātājiem pieaugot, sastāvi mainās, tomēr aizvien ar bijušajiem dziedātājiem tiek svinētas grupas dzimšanas dienas. Aicinām ikvienu pozitīvās daiļrades atbalstītāju, dziedātāju un mūziķi pievienoties amatieru un profesionālās mūzikas tapšanā.

Plašākai informācijai:
Ina Aizgale, tālr. 26343043


Printēt